Chceli by ste pracovať v oblasti kultúry, umenia a TV? Tu sú aktuálne ponuky

Hľadám prácu
Ste tvorivý typ, máte radi kultúru a umenie a chceli by ste sa uplatniť v tejto oblasti? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne ponuky z celého Slovenska.

Fotograf (Svit, okres Poprad)

Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa a mladistvého. Zamestnávateľ vyžaduje zodpovednosť, príjemné vystupovanie a znalosť základov fototechniky. Zamestnávateľ ponúka odvoz aj dovoz na miesto výkonu práce. Pre viac info klik sem.


Samostatný kultúrny manažér (Nitra)

Pracovné miesto je vhodné aj pre zdravotne postihnutého. Vašou náplňou práce bude internetové vyhľadávanie kontaktov na školy, zodpovedné vedenie pracovnej agendy, telefonické a e-mailové prezentovanie programov, udržiavanie kontaktov s vedením škôl a uzatváranie dohôd. Pre viac info klik sem.Komparzista (Bratislava)  

Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax, ponúka sezónnu prácu a vyžaduje stredné odborné vzdelanie. Ako komparzista budete pracovať pre televíznu zábavnú reláciu v interiérových priestoroch. Pre viac info klik sem.Tanečník a choreograf (Liptovský Mikuláš)

Vašou náplňou práce bude vedenie tanečných kurzov kubánskych tancov. Zamestnávateľ vyžaduje znalosť kubánskej kultúry, kubánskych piesní a úplne stredné odborné vzdelanie. Zamestnávateľ ponúka ubytovanie a pracovný pomer na neurčitý čas. Pre viac info klik sem.
Javiskový technik, zvukár, osvetlovač, elektrikár (Bratislava)

Ako javiskový technik budete mať na starosti ozvučovanie a osvetľovanie divadelných predstavení, prípravu zvukových a svetelných scenárov, údržbu strojov a zariadení ozvučovacej divadelnej techniky. Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie a odbornú prax aspoň 3 roky. Pre viac info klik sem.Tanečný pedagóg (Sabinov)

Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Vašou náplňou práce bude vedenie krúžku ľudového tanca. Zamestnávateľ ponúka prácu na jednozmenný pracovný režim a vyžaduje úplne stredné odborné vzdelanie. Pre viac info klik sem.Manažér festivalu (Bratislava)

Ako manažér festivalu budete mať na starosti zháňanie sponzorov, PR, uzatváranie zmlúv, udržiavanie FB a web stránky, úpravu fotiek, komunikáciu s médiami, písanie aktualít do novín, tvorba programu festivalu, hľadanie partnerov, inzercie-bartre, tvorbu letákov, plagátov a komunikáciu s verejnou správou. Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.


Moderátor (Trebišov)

Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa, zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s pružným pracovným časom a vyžaduje stredné odborné vzdelanie. Pre viac info klik sem.

Pripravila: Jana Masárová, Trexima Bratislava, spol. s r. o. Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie