Dnes je 26. 3. 2017 Svetový deň epilepsie
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Zaujímavé pracovné ponuky v IT

Hľadáte prácu v IT? ISTP pre Vás pripravilo výber z aktuálne inzerovaných voľných pracovných miest.

PHP programátor
Ako PHP programátor bude Vašou náplňou práce správa a vývoj www portálov (napr. ISTP.sk) s využitím technológií: XHMTL, CSS, PHP, MySQL, Twig, Smarty. Miesto je vhodné aj pre zdravotne postihnutého, aj pre absolventa. Viac info tu.

Dizajnér / grafik
Vašou prácou bude tvorba multimediálnych a grafických materiálov reprezentujúcich spoločnosť, služby a softvér (prezentácie, videá, brožúry...), tvorba prípadových štúdií a používateľských dokumentácií k vyvíjaným softvérom a poskytovaným službám, používateľská podpora zákazníkov prostredníctvom elektronickej pošty, telefónu alebo osobného kontaktu so zákazníkom, vypracovávanie „chybových reportov“ na základe spätnej väzby od zákazníkov, tvorba, resp. spracovávanie grafických návrhov do webových štandardov. Viac info tu.

C# desktop / ASP.NET programátor
Ide o prácu na rôznorodých, zaujímavých projektoch ako napr. balík produktov WinCITY, riešenia pre eGovernment alebo GPS Kataster navigátor a lokalizátor a iné, analyzovanie potrieb zákazníka, návrh a vývoj nových softvérových riešení, úpravu existujúcich projektov, analýzu a navrhovanie databázových modelov a spoluprácu s technickou podporou na zavedení produktov do života. Vyžaduje sa ovládanie programovacích jazykov C, C++ na elementárnej úrovni, .NET, C# a SQL na pokročilej úrovni. Viac info tu.

Oracle programátor
Ako programátor budete vyvíjať databázové aplikácie na báze Oracle. Na prácu sa vyžaduje vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa, anglický jazyk na elementárnej úrovni (A1 a A2), ovládanie ORACLE SQL a SQL na pokročilej úrovni. Výhodou je prax v poisťovníctve. Viac info tu.

Dátový layoutista
Náplňou práce dátového layoutistu je práca v designovacom programe PrintNET T, práca s dátami v programe PrintApp, spracovávanie štandardných aj neštandardných dátových súborov, úprava podľa charakteru zákazky, spracovávanie a ukladanie zákaziek na spoločnom serveri, tvorba a dodržiavanie stromovej štruktúry adresárov zákaziek, dekryptovanie a dekomprimácia súborov, príprava dátových súborov a umiestnenie do definovaného priečinka, ktoré sú určené na obálkovanie. Vyžaduje sa ovládanie XML na elementárnej úrovni. Na pokročilej úrovni by ste mali ovládať Microsoft Excel, Access, Windows a C#. Viac info tu.

WebDeveloper – senior
Máte databázy, optimalizácie a PHP v malíčku? Radi vylepšujete a budujete nové veci? Spoločnosť hľadá kľúčového hráča, ktorý vnesie nový vietor do systému a zároveň bude stáť pri návrhu nových častí systému LURA Média. Zároveň však požaduje AJAX na elementárnej úrovni, Adobe Photoshop, Javascript, SEO a Javu na pokročilej úrovni a HTML, PHP, XML, MySQL na vysokej úrovni ovládania. Viac info tu.  

Programátor JAVA
Na prácu JAVA programátora sa vyžaduje na pokročilej úrovni ovládať programovací jazyk Java, anglický jazyk na vysokej úrovni (C1 a C2), prax aspoň 2 roky, vodičské oprávnenie skupiny B a ochota cestovať. Viac info tu.

Administrátor ETL procesov nad NFR (Národný farmaceutický register)
Administrátor ETL procesov má na starosti administráciu NFR GUI prostredia, administráciu ETL procesov v rámci NFR, prácu s XML štruktúrou, obsluhu aplikácie na spracovanie dát vrátane zodpovednosti za ich spracovanie, tvorbu reportov zo spracovania dát, komunikáciu s povinnými osobami o výnimkách pri spracovaní, tvorbu a udržiavanie prevádzkovej dokumentácie v aktuálnom stave a analytickú činnosť nad stavmi aplikácie. Viac info tu.

Hardvérový a softvérový inžinier
Náplňou práce je spolupodieľanie sa na výskume a vývoji HW komponentov, ich FW a obslužného SW pre inteligentné dopravné systémy, primárne na platforme POSIX C so zameraním na mikroprocesory ATMEL. Na prácu sa požadujú skúsenosti s návrhom a vývojom hardvérových prostriedkov, znalosť problematiky štruktúry 32 bit mikroprocesorov, ich funkčných blokov a rozhraní, architektúry mikropočítačových systémov, programovacieho jazyka POSIX C. Viac info tu.

Správca počítačovej siete / správca bezdrôtovej siete
Ide o správu podnikových sietí so zreteľom na firemnú identitu klienta, poradenstvo, údržbu a správu počítačových sietí a pracovných staníc, správu, konfiguráciu a starostlivosť o rádiové spoje a správu a údržbu bezdrôtových sietí. Viac info tu.

Pripravil: Viktor Mráz   Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Hľadám prácu
23. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest s hrubom mzdou minimálne 1000 eur za mesiac.
15. 3. 2017
Hľadáte si prácu vo finančnom sektore?
8. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša ponuku voľných pracovných miest z viacerých európskych krajín.
1. 3. 2017
Pozrite sa na aktuálne pracovné ponuky pre absolventov stredných a vysokých škôl na Slovensku.
22. 2. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest pre ekonómov, účtovníkov a mzdárov.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk