Chcete si otestovať svoje jazykové zručnosti?

Užitočné linky a odkazy
Rozhodovanie pri výbere budúceho zamestnania môže mať zamestnávateľ zložité. Často ak sú kvalifikačné zručnosti záujemcov na podobnej úrovni. Práve v takýchto situáciach často víťazí ten, kto najlepšie ovláda cudzí jazyk, najmä anglický. Ako však objektívne posúdiť, kto dosiahol najvyššiu úroveň? Mať uvedené v životopise „anglický jazyk – aktívne“ už nestačí.

Chcete ísť do zahraničia, no pochybujete o svojich jazykových schopnostiach? Aká úroveň a aký typ výučby je pre Vás najvhodnejší?

Na všetky tieto otázky sa hľadá odpoveď len veľmi ťažko, no objektívne posúdenie jazykových znalostí jednotlivca je v praxi veľmi dôležité. To si uvedomuje aj najväčšia svetová organizácia zaoberajúca sa hodnotením znalostí a kompetencí “Educational Testing Service (ETS)“, ktorá prináša riešenie v podobe testu TOEIC®.

Viac informácií


Portál Kariéra.sk Vám prináša možnosť otestovania jazykových zručností písania, čítania a počúvania prostredníctvom komplexného testu, ktorého vyplnenie Vám zaberie cca 45 minút so všetkými jeho zložkami. Tak neváhajte a otestujte sa na http://kariera.zoznam.sk/index.php?page=test-home-front.
Foto: Shutterstock

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
Ahoj,
na stránke www.istp.sk som našiel/a informácie, ktoré by sa ti hodili: istp.sk/clanok/82/Chcete-si-otestovat-svoje-jazykove-zrucnosti-
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie