Hľadáme talenty, ktoré sa vzdelávajú v oblasti dopravy aj cestovného ruchu

Spravodajstvo
Bratislava 26. februára (TASR) - Posledný týždeň zostáva žiakom stredných odborných škôl z oblasti dopravy, aby sa prihlásili do súťaže organizovanej Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja (MDVRR SR). O cenu ministra dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja sa bude súťažiť v kategórii Maják pre dopravu. Záväzné písomné prihlášky spolu s vypracovanou prezentáciou je potrebné doručiť na MDVRR do 14. apríla 2014. Súčasne prebieha druhý ročník súťaže TOP turistická destinácia regiónu, uzávierka záväzných prihlášok je 11. apríla 2014.

"Naším cieľom je podporiť vzťah žiakov študujúcich odbory v pôsobnosti rezortu k ich odboru štúdia, pomôcť pri vyhľadávaní talentovaných žiakov a zlepšiť ich motiváciu na samostatné tvorivé myslenie," povedal hovorca ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Martin Kóňa.

Práce sa budú prezentovať v dňoch 29. a 30. apríla 2014 na celoslovenskej výstave stredných odborných škôl Mladý tvorca 2014 v Nitre, ktorej spoluorganizátorom je Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR. Vyhodnotenie súťaží a oznámenie výsledkov budú súčasťou záverečného programu. Podmienky prihlásenia a ďalšie podrobnosti o súťažiach sú uvedené na adrese http://www.telecom.gov.sk/index/index.php?ids=154942.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
Ahoj,
na stránke www.istp.sk som našiel/a informácie, ktoré by sa ti hodili: istp.sk/clanok/4766/Hladame-talenty-ktore-sa-vzdelavaju-v-oblasti-dopravy-aj-cestovneho-ruchu
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie