Slovnaft ponúka absolventom 39 pracovných pozícií v ročnom programe GROWWW

Spravodajstvo
Bratislava 12. februára (TASR) - Spoločnosť Slovnaft štartuje 8. ročník programu GROWWW. V rámci neho ponúka absolventom vysokých škôl 39 pracovných pozícií v oblasti rafinérskej výroby, financií, informatiky, pri predaji hotových produktov a v ďalších oblastiach. Ide o ročný program. Absolventi, ktorí ho zvládnu úspešne, však môžu vo firme získať trvalé pracovné miesto.

Záujemcovia o prácu sa môžu hlásiť do 14. marca 2013 prostredníctvom internetovej stránky programu www.slovnaft.sk/growww. "GROWWW2014 je určený čerstvým absolventom vysokých škôl a univerzít alebo absolventom s maximálne ročnou praxou, ktorí sú pripravení čeliť výzvam, sú orientovaní na výsledky, vedia pracovať v tíme a chcú sa rozvíjať a využívať svoju kreativitu v dynamickom prostredí spoločnosti," povedal Anton Molnár, hovorca spoločnosti Slovnaft, ktorá je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

Výberový proces do programu GROWWW2014 sa skladá z hodnotenia životopisov, online jazykových a osobnostných testov, Assessment centra a osobných pohovorov.

Od roku 2007 sa v Slovnafte do programu GROWWW zapojilo takmer 210 absolventov, väčšina z nich zostala podľa hovorcu v spoločnosti pracovať aj po uplynutí ročného kontraktu.
Zdroj, foto: TASR

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
Ahoj,
na stránke www.istp.sk som našiel/a informácie, ktoré by sa ti hodili: istp.sk/clanok/4670/Slovnaft-ponuka-absolventom-39-pracovnych-pozicii-v-rocnom-programe-GROWWW
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie