Dnes je 26. 3. 2017 Svetový deň epilepsie
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Slovnaft ponúka absolventom 39 pracovných pozícií v ročnom programe GROWWW

Bratislava 12. februára (TASR) - Spoločnosť Slovnaft štartuje 8. ročník programu GROWWW. V rámci neho ponúka absolventom vysokých škôl 39 pracovných pozícií v oblasti rafinérskej výroby, financií, informatiky, pri predaji hotových produktov a v ďalších oblastiach. Ide o ročný program. Absolventi, ktorí ho zvládnu úspešne, však môžu vo firme získať trvalé pracovné miesto.

Záujemcovia o prácu sa môžu hlásiť do 14. marca 2013 prostredníctvom internetovej stránky programu www.slovnaft.sk/growww. "GROWWW2014 je určený čerstvým absolventom vysokých škôl a univerzít alebo absolventom s maximálne ročnou praxou, ktorí sú pripravení čeliť výzvam, sú orientovaní na výsledky, vedia pracovať v tíme a chcú sa rozvíjať a využívať svoju kreativitu v dynamickom prostredí spoločnosti," povedal Anton Molnár, hovorca spoločnosti Slovnaft, ktorá je členom medzinárodnej Skupiny MOL.

Výberový proces do programu GROWWW2014 sa skladá z hodnotenia životopisov, online jazykových a osobnostných testov, Assessment centra a osobných pohovorov.

Od roku 2007 sa v Slovnafte do programu GROWWW zapojilo takmer 210 absolventov, väčšina z nich zostala podľa hovorcu v spoločnosti pracovať aj po uplynutí ročného kontraktu.

Zdroj, foto: TASR

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Spravodajstvo
24. 3. 2017
Premiérovi sa páči, že spoločnosť Chemosvit, a.s. sa snaží nájsť do zamestnania ľudí, ktorí sú nezamestnaní
24. 3. 2017
Portál ISTP.sk v spolupráci so Združením pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry pozývajú odbornú verejnosť na sériu regionálnych klubov zameraných na možnosti využitia IKT nástrojov v poradenskej praxi.
23. 3. 2017
Vyplýva to z vládnej novely zákona o pobyte cudzincov, ktorú dnes 94 hlasmi schválili poslanci NR SR.
23. 3. 2017
Informovala o tom Lucia Belanová, špecialistka firemných vzťahov a komunikácie.
23. 3. 2017
V diskusnej relácii na TABLET.TV to povedal Martin Kahanec zo Stredoeurópskeho inštitútu pre výskum práce a Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk