Vo Zvolene má vyrásť športový komplex s ľadovou plochou a plavárňou

Spravodajstvo
Zvolen 9. decembra (TASR) - Nový športový komplex za 9 miliónov eur má v najbližších rokoch vyrásť vo Zvolene. V časti Zvolen - Západ ho chce postaviť spoločnosť Idea Invest. Vyplýva to z investičného zámeru, ktorý je zverejnený na internete.

Navrhovaný komplex s názvom Legends Arena pozostáva z hokejovej haly a plavárne s 25-metrovým bazénom, ktorá by mohla slúžiť namiesto mestskej plavárne. Samospráva má totiž už niekoľko rokov problémy s vlastnou plavárňou, keďže má časté poruchy a nedávno bola kvôli prasknutému potrubiu na niekoľko týždňov aj odstavená.

Objekt bude doplnený o fitness, wellness, reštauráciu a ubytovanie s kapacitou 100 miest. Trojpodlažný objekt vznikne na ploche o rozlohe asi 5000 m2, celý areál bude mať 13.000 m2 a bude na ňom 200 parkovacích miest.
Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Mohlo by vás zaujímať:

Poslať priateľovi
Ahoj,
na stránke www.istp.sk som našiel/a informácie, ktoré by sa ti hodili: istp.sk/clanok/3855/vo-zvolene-ma-vyrast-sportovy-komplex-s-ladovou-plochou-a-plavarnou
pracujem
pracujem Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
ISTP

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...

Pomocník

Máte otázky?
Vitajte v ISTP

Váš Internetový Sprievodca Trhom Práce

Na základe rozhodnutia o vyradení z evidencie uchádzačov o zamestnanie na úrade PSVR si, prosím, upravte registračné údaje.

Dobrovoľne nezamestnaný

Chcem pracovať

Potvrdenie

Vykonať požadovanú akciu?

Áno Nie