Dnes je 26. 3. 2017 Svetový deň epilepsie
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Skončili ste školu a neviete sa zamestnať? Prinášame vám aktuálne ponuky vhodné aj pre absolventov

Ste absolventom, nemáte odbornú prax a chceli by ste sa zamestnať v oblasti, ktorú ste vyštudovali? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne ponuky z celého Slovenska.

Kontrolór, kvalitár (Hriňová, okres Detva)

Zamestnávateľ vyžaduje znalosť MS Excel a MS Word na pokročilej úrovni a vzdelanie technického zamerania. Vašou náplňou práce bude posudzovanie a zlepšenie kvality výrobkov a zníženie počtu reklamácií dôkladnou kontrolou polotovarov a výrobkov. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na určitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Pre viac info klik sem.


Magister farmácie (Lučenec)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Ako magisterský farmaceut budete mať na starosti výdaj liekov, poradenstvo zákazníkom, objednávanie a prijímanie tovaru na sklad. Zamestnávateľ vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a znalosť MS Word, MS Outlook a internet na pokročilej úrovni. Pre viac info klik sem.


Odborná asistentka účtovného oddelenia (Bratislava)

Ako odborná asistentka budete mať na starosti vedenie kancelárie, administratívu, korešpondenciu, triedenie a prípravu dokladov, podávanie výkazov a prehľadov na príslušné úrady, jednoduché a podvojné účtovníctvo. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s pružným pracovným časom, odborné školenia, semináre, mobilný telefón a po dohode preplácanie cestovného. Pre viac info klik sem.


Odborný predajca, bytový architekt (Bratislava)

Zamestnávateľ vyžaduje anglický jazyk na elementárnej úrovni, komunikáciu, prezentovanie, tvorivosť, pružnosť v myslení, samostatnosť, kultivovaný slovný prejav, praktické myslenie a znalosť MS Office balíčka na elementárnej úrovni. Vašou náplňou práce bude predaj nábytku a zariaďovanie interiérov. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Pre viac info klik sem.


Ekológ (Spišská Nová Ves)

Ako ekológ budete mať na starosti agendu ekológie a ochrany životného prostredia na pracovisku. Zamestnávateľ vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v skupine odborov ochrana životného prostredia, vodičské oprávnenie skupiny B, znalosť MS Office balíčka na vysokej úrovni, praktické myslenie, precíznosť, spoľahlivosť a komunikatívnosť. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s pružným pracovným časom. Pre viac info klik sem.


Advokátsky koncipient (Košice)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Zamestnávateľ vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, vodičské oprávnenie skupiny B, anglický jazyk na vysokej úrovni a znalosť MS Office balíčka na vysokej úrovni. Pre viac info klik sem.


Regionálny manažér (Nitra)

Ako regionálny manažér budete mať na starosti nábor a výber nových obchodných zástupcov, rozvíjanie zručností a odborných znalostí obchodníkov, adaptáciu nových zamestnancov a starostlivosť o klientov. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neučitý čas, flexibilný pracovný čas, motivačný systém hodnotenia a bezplatný systém vzdelávania. Zamestnávateľ vyžaduje cieľavedomosť, dominantnosť, tímovú prácu a úplne stredné odborné vzdelanie. Pre viac info klik sem.


Masér v zdravotníctve (Šahy, okres Levice)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Vašou náplňou práce bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti, vykonávanie klasickej, reflexnej a športovej masáže a manuálnej lymfodrenáže. Zamestnávateľ vyžaduje úplne stredné odborné vzdelanie, vodičské oprávnenie skupiny B, praktické myslenie, precíznosť, trpezlivosť, spoľahlivosť, empatiu a ochotu pomáhať. Pre viac info klik sem.


Lekár (Poprad)

Zamestnávateľ vyžaduje vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore všeobecné lekárstvo a uvíta špecializáciu v odbore ortopédia. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na určitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Vašou náplňou práce bude diagnostická a liečebno-preventívna činnosť. Pre viac info klik sem.


IT konzultant (Kežmarok)

Ako IT konzultant budete mať na starosti komunikáciu so zákazníkmi, nahadzovanie produktov a príjem tovaru. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Zamestnávateľ vyžaduje pružnosť v myslení, znalosť MS Office balíčka na pokročilej úrovni, zodpovednosť a spoľahlivosť. Pre viac info klik sem.


Stolár (Pravenec, okres Prievidza)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Vašou náplňou práce bude stolárska výroba na mieru. Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie v odbore stolár, fyzickú zdatnosť a spoľahlivosť. Pre viac info klik sem.


CNC frézar (Beluša, okres Púchov)

Ako CNC frézar budete mať na starosti obsluhovanie a nastavovanie CNC frézky a frézovanie. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s dvojzmenným pracovným režimom, stredné odborné vzdelanie a schopnosť čítania výkresov. Pre viac info klik sem.


Šička (Trstice, okres Galanta)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s dvojzmenným pracovným režimom. Vašou náplňou práce bude výroba poťahov na sedačky. Pre viac info klik sem.


Učiteľ – sprievodca vzdelávania (Dunajská Streda)

 Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas. Vašou náplňou práce bude sprevádzanie detí pri vzdelávaní alternatívnym spôsobom. Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie, znalosť anglického jazyka na elementárnej úrovni, znalosť balíčka MS Office a internetu na elementárnej úrovni a vnútornú stabilitu. Pre viac info klik sem.


Lisiar (Oravská Jesenica, okres Námestovo)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s trojzmenným pracovným režimom, prácu v stabilnej spoločnosti, možnosť pracovať s modernými technológiami, možnosť kariérneho rastu, školenia a ďalšie vzdelávanie. Vašou náplňou práce bude práca pri lise a výroba výrobkov z gumy. Pre viac info klik sem.


Reklamný textár (Žilina)

Ako reklamný textár budete mať na starosti tvorbu a úpravu promo kampaní, sloganov, reklamných textov pre online a printové média, jazykovú a textovú stránku článkov, návrhy pre ideové koncepty pre tendre a kampane. Zamestnávateľ vyžaduje znalosť balíčka MS Office na pokročilej úrovni. Pre viac info klik sem.

Pripravila: Jana Masárová, Trexima Bratislava, spol. s r. o. Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Hľadám prácu
23. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest s hrubom mzdou minimálne 1000 eur za mesiac.
15. 3. 2017
Hľadáte si prácu vo finančnom sektore?
8. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša ponuku voľných pracovných miest z viacerých európskych krajín.
1. 3. 2017
Pozrite sa na aktuálne pracovné ponuky pre absolventov stredných a vysokých škôl na Slovensku.
22. 2. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest pre ekonómov, účtovníkov a mzdárov.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk