X
Dnes je 30. 3. 2017 Deň lekárov
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Portál ISTP.sk prináša pracovné ponuky vhodné aj pre uchádzačov so zníženou pracovnou schopnosťou

Máte zdravotné obmedzenie a neviete si nájsť prácu podľa vašich predstáv? Portál ISTP.sk vám prináša pracovné ponuky zo všetkých krajov, vhodné aj pre zdravotne postihnutých uchádzačov.

Pracovník v stávkovej kancelárii (Krupina)

Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax a ponúka dohodu o vykonaní práce. Vašou náplňou práce bude obsluha zákazníkov stávkovej kancelárie a vedenie evidencie kancelárie. Práca je vhodná aj pre absolventa školy alebo študenta. Zamestnávateľ vyžaduje zodpovednosť, komunikatívnosť a spoľahlivosť. Pre viac info klik sem.PHP developer, programátor (Bratislava)

Ako PHP developer budete mať na starosti vývoj webových aplikácií na mieru - LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP). Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s možnosťou práce z domu. Zamestnávateľ vyžaduje odbornú prax aspoň jeden rok a znalosť programov PHP, Javascript, AJAX a XML na vysokej úrovni. Pre viac info klik sem.Krajčírka (Košice)

Ako krajčírka budete mať na starosti plnenie drobných úkonov pri šití spoločenských a svadobných šiat a prípadne celkové zhotovovanie šiat (záleží na skúsenostiach). Zamestnávateľ vyžaduje nižšie stredné odborné vzdelanie, manuálnu zručnosť a skúsenosti so šitím. Pre viac info klik sem.Knihár (Nitra)

Zamestnávateľ vyžaduje vodičské oprávnenie skupiny A. Ponúka pracovný pomer na kratší pracovný čas s jednozmenným pracovným režimom. Pre túto pracovnú pozíciu je pre zamestnávateľa postačujúce základné vzdelanie. Pre viac info klik sem.Marketingový pracovník (Prešov)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Zamestnávateľ vyžaduje úplne stredné odborné vzdelanie, komunikáciu, prezentovanie, kultivovaný slovný prejav, pružnosť v myslení, samostatnosť, praktické myslenia, sebaovládanie a vnútornú stabilitu. Vašou náplňou práce bude telefonický predaj a telemarketing. Pre viac info klik sem.Regionálny manažér (Trenčín)

Ako regionálny manažér budete mať na starosti riadenie opatrovateliek, spoluprácu so samosprávou, komunikáciu s klientom a zabezpečenie chodu kancelárie. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s jednozmenným pracovným režimom. Zamestnávateľ vyžaduje znalosť balíčka MS Office na pokročilej úrovni, samostatnosť, iniciatívnosť, spoľahlivosť, praktické myslenie a ochotu pomáhať. Pre viac info klik sem.Asistent predaja (Galanta)

Vašou náplňou práce bude obsluha zákazníka, poskytovanie informácií o tovare, pomoc pri jeho výbere, práca s pokladňou, dokladanie tovaru, aranžovanie, evidencia a riešenie objednávok a reklamácií, práca so skladom, udržiavanie čistoty a poriadku v predajni. Zamestnávateľ vyžaduje úplne stredné odborné vzdelanie a komunikatívnosť. Pre viac info klik sem.Odborný konzultant (Liptovský Mikuláš)

Ako odborný konzultant budete mať na starosti poskytovanie úverov, stavebného sporenia, životného a neživotného poistenia. Zamestnávateľ ponúka pružnú pracovnú dobu, zabehnutý kolektív, cieľové prémie, nadštandardné ohodnotenie a iné firemné benefity. Zamestnávateľ vyžaduje odbornú prax aspoň jeden rok, komunikáciu, cieľavedomosť, trpezlivosť, empatiu a sebaistotu. Pre viac info klik sem.
Pre viac ponúk klik sem: https://goo.gl/ZoQqWx

Pripravila: Jana Masárová, Trexima Bratislava, spol. s r. o. Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 1
Hľadám prácu
29. 3. 2017
Hľadáte uplatnenie v obchode? Pozrite si ponuku práce pre predavačov, obchodných zástupcov a expedientov.
23. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest s hrubou mzdou minimálne 1000 eur za mesiac.
15. 3. 2017
Hľadáte si prácu vo finančnom sektore?
8. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša ponuku voľných pracovných miest z viacerých európskych krajín.
1. 3. 2017
Pozrite sa na aktuálne pracovné ponuky pre absolventov stredných a vysokých škôl na Slovensku.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk