X
Dnes je 30. 3. 2017 Deň lekárov
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

JobSpoTT - veľtrh práce v Trnave sa blíži

Pod názvom Práca a Kariéra organizátori podujatia niekoľko rokov úspešne prinášali to najlepšie z trhu práce. Dnes je situácia dynamickejšia a pracovné trendy sa menia zo dňa na deň. Organizátori podujatia chcú byť tými, ktorí prinášajú nielen aktuálne trendy, ale vidia aj za horizont súčasných povolaní. Budúcnosť patrí pripraveným. A každý, kto chce uspieť, by mal byť SÚČASŤOU eventu JobSpoTT, ktorý prináša úspešné príbehy známych osobností, vizionárske projekty a kľúčové organizácie na jedno skvelé miesto.

JobSpoTT spája návštevníkov so zamestnávateľmi, buduje vzťahy a pomáha k lepším rozhodnutiam pre budúce pracovné povolania. Víziou organizátorov je prinášať ľuďom najnovšie trendy z trhu práce, vytvárať interakcie, inšpirovať ich a motivovať k osobnému rozvoju. Cieľom je inšpirovať ľudí k hľadaniu pracovných ponúk, ktoré ich budú napĺňať, rozvíjať a robiť ich šťastnými. Vystavovateľmi budú lokálne a medzinárodné firmy, ktoré hľadajú zamestnancov v Trnavskom, Nitrianskom a Bratislavskom kraji a okolí. V minulom roku sa Jobfairu Práca a Kariéra 2015 zúčastnilo 48 vystavovateľov a prišlo približne 5 000 návštevníkov.

Základné informácie o podujatí

Miesto konania: Mestská športová hala (Rybníková 15) v Trnave 
Termín konania: streda 26.10.2016 od 9.00 do 20.00
Vstupné pre návštevníkov: bezplatne
Web: jobspott.sk 


Neváhajte navštíviť na podujatí aj náš stánok ISTP :)Zdroj: jobspott.sk a ISTP

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Spravodajstvo
28. 3. 2017
Jedným z cieľov Sociálnej poisťovne je zapojiť sa do hodnotenia verejných výdavkov.
28. 3. 2017
Celkovo mali doteraz zamestnanci v maloobchode voľno 3,5 dňa.
28. 3. 2017
Každá zo šiestich nových tried má kapacitu 24 žiakov.
28. 3. 2017
Vypočítaná daň z príjmov je splatná v lehote na podanie daňového priznania.
27. 3. 2017
Predseda Národnej rady SR zdôraznil, že jeho úlohou je počúvať problémy investorov aj problémy ľudí.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk