Dnes je 26. 3. 2017 Svetový deň epilepsie
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Hľadáte si prácu vo finančnom sektore? Pozrite si aktuálne ponuky z tejto oblasti na portáli ISTP.sk

Chcete sa na trhu práce uplatniť ako finančný poradca, bankár alebo poisťovací agent? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne pracovné ponuky z bankovníctva, poisťovníctva a finančných služieb.

Špecialista firemného centra (Bratislava-Lamač)

Hlavnou náplňou práce bude starostlivosť o existujúcu firemnú klientelu - malé, stredné až veľké firmy, vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, analýza a nastavovanie poistnej ochrany rizík firmy a komunikácia pri riešení poistných udalostí. Zamestnávateľ ponúka prácu pre renomovanú spoločnosť, platové ohodnotenie podľa výkonu, kvalitný vzdelávací systém a flexibilný pracovný čas. Od uchádzača sa vyžaduje ukončené minimálne úplne stredné odborné vzdelanie a prax aspoň jeden rok. Pre viac informácií klik sem.  

Odborný predajca pre predaj poistných produktov a služieb v regióne Skalica (Skalica)

Vašou úlohou bude práca s existujúcimi klientmi, aktívne vyhľadávanie klientov a následná starostlivosť o nich, poistné a finančné poradenstvo, vypracovávanie návrhov na poistenie, príprava, uzatváranie poistných zmlúv životného a neživotného poistenia v príslušnom regióne obchodného miesta a sprostredkovanie predaja bankových produktov. Čaká vás zaujímavá práca v renomovanej, finančne silnej spoločnosti a prepracovaný školiaci a rozvojový program. Pre viac informácií klik sem.  

Finančný manažér (Levice)

Ako finančný manažér budete analyzovať potreby a ciele klienta, náplňou práce bude vypracovanie finančného plánu, sprostredkovateľská činnosť na základe potrieb klienta a nezávislé poradenstvo v šiestich sektoroch. Zamestnávateľ ponúka atraktívne pracovné prostredie, kariérny rast, zvyšovanie kvalifikácie v odbornej a osobnej sfére, zaujímavý sociálny program a akreditované vzdelávanie. Uchádzač by mal mať ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a vodičský preukaz sk. B. Pre viac informácií klik sem.  

Osobný bankár (Púchov)

Do pobočky Prima banky v Púchove hľadajú osobného bankára, ktorého úlohou bude aktívne získavať nových klientov prostredníctvom telefonického oslovovania, osobnej komunikácie a získavania referencií, udržiavať a budovať dobré vzťahy s klientmi, navrhovať klientom optimálne riešenia prostredníctvom ponuky vhodných bankových produktov, zabezpečovať poskytovanie spotrebných a hypotekárnych úverov, riešiť servisné požiadavky klientov, otvárať osobné účty, zadávať príkazy na úhradu, trvalé príkazy, inkasá a zriaďovať termínované vklady. Okrem zaujímavej a zodpovednej práce zamestnávateľ ponúka príjemné pracovné prostredie, dobrý kolektív a priestor pre profesionálny rozvoj v oblasti bankovníctva. Pre viac informácií klik sem.  

Poradca klienta (Prievidza)

Ide o pomoc ľuďom zaistiť ich finančnú budúcnosť, čestné a profesionálne konanie a absolvovanie vysokokvalitných vzdelávacích procesov. Zamestnanec bude môcť využiť flexibilný pracovný čas a špičkové bezplatné vzdelávanie. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie a ovládanie MS Word a Excel na základnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  

Reprezentant US, manažér (Žilina)

Hlavnou náplňou práce bude starostlivosť o zverené portfólio klientov, budovanie vlastnej klientely v životnom, neživotnom poistení, úverov, refinancovania úverov, poskytovanie kvalitného servisu a poradenstva pre klientov. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie, vodičský preukaz sk. B a ovládanie práce s počítačom na základnej úrovni. Pozícia je vhodná pre absolventa ale aj zdravotne postihnutého. Pre viac informácií klik sem.  

Finanční analytici a špecialisti v oblasti finančníctva (Žilina)

Vašou úlohou bude starať sa v rámci svojho regiónu o klientov firemného centra, ponúkať a predávať produkty spoločnosti Generali pre stredných a malých podnikateľov, firemných klientov, prípadne živnostníkov, správcovské spoločnosti, rozširovať portfólio aktívnych klientov spoločnosti, zodpovedať za plnenie obchodných plánov a dosahovanie stanovených obchodných cieľov, pravidelne analyzovať, reportovať a plánovať obchodné aktivity a aktívne spolupracovať s ostatnými oddeleniami spoločnosti. Zamestnávateľ ponúka odmeňovanie so zaujímavou motivačnou zložkou, výkonnostné bonusy vyplácané po prvom roku pôsobnosti a firemné akcie. Pre viac informácií klik sem.  

Viazaný finančný agent (Rimavská Sobota)

Ako viazaný finančný agent budete vytvárať a analyzovať finančné plány klientom. Čaká vás perspektívne zamestnanie s kariérnym postupom. Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Výhodou je flexibilný pracovný čas, práca v stabilnej spoločnosti a finančný bonus. Od uchádzača sa požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie, vodičské oprávnenie sk. B a ovládanie MS Word na vysokej a MS Excel na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  

Klientsky poradca v okrese Brezno (Brezno)

Ide o konzultačné a odborné poradenské služby pre klientov poisťovne, poskytovanie informácií na pobočke, servis a predaj poistných produktov a administratívnu činnosť. Zamestnávateľ poskytuje fixné provízie a variabilnú zložku mzdy, bezplatný prepracovaný systém zaškolenia a vedenia, prácu v oblasti II. a III. piliera. Vyžaduje sa ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie, vodičské oprávnenie sk. B a ovládanie balíka MS Office na základnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  

Finančný agent (Košice-Západ)

Hlavnou náplňou práce bude aktívne vyhľadávanie klientov a uzatváranie obchodov životného poistenia a dôchodkového zabezpečenia. Zamestnávateľ ponúka možnosť organizovať si čas, výšku príjmu a školenia zadarmo. Požaduje sa ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie. Pre viac informácií klik sem

Pripravila: Monika Jantová   Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Hľadám prácu
23. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest s hrubom mzdou minimálne 1000 eur za mesiac.
15. 3. 2017
Hľadáte si prácu vo finančnom sektore?
8. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša ponuku voľných pracovných miest z viacerých európskych krajín.
1. 3. 2017
Pozrite sa na aktuálne pracovné ponuky pre absolventov stredných a vysokých škôl na Slovensku.
22. 2. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest pre ekonómov, účtovníkov a mzdárov.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk