X
Dnes je 28. 3. 2017 Deň učiteľov
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Hľadáte si prácu v poľnohospodárstve? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne pracovné ponuky z tejto oblasti

Vedeli by ste si predstaviť prácu ako agronóm, traktorista alebo pracovník v živočíšnej výrobe? Máte ukončené vzdelanie v poľnohospodárskom odbore a hľadáte si uplatnenie? Pozrite si aktuálne pracovné ponuky na portáli ISTP.sk. 

Agronóm pre vinohradnícku a poľnú výrobu, technológ (Svätý Jur, okres Pezinok)

Hlavnou náplňou práce bude organizovanie práce, starostlivosť o kompletnú vinohradnícku a poľnú produkciu. Zamestnávateľ požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie v študijnom odbore agronóm, technik, dvojročnú prax, príjemné vystupovanie a vodičské oprávnenie sk. B a T. Pre viac informácií klik semPracovník živočíšnej výroby v chove ošípaných (Veľký Meder, okres Dunajská Streda)

Vašou úlohou bude starostlivosť o ošípané na farme a ich ošetrovanie, ochrana a zabezpečenie zdravia a hygieny zvierat, dodržiavanie a zabezpečovanie čistoty v maštaliach vrátane ich dezinfekcie, asistencia veterinárnemu lekárovi podľa jeho pokynov, zabezpečenie presunu zvierat v rámci farmy, vedenie evidencie a podobne. Zamestnávateľ ponúka prácu v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, zaujímavý balík benefitov, jazykové kurzy, priestor pre kariérny rozvoj a pravidelné teambuildingové akcie. Pre viac informácií klik sem.  Špecialista v oblasti poľnohospodárstva a akvakultúry (Trnava)

Ide o podieľanie sa na príprave a kalkulácií projektov, aktívnu komunikáciu, stanovovanie harmonogramu realizácie všetkých etáp projektu, kontrolu priebehu projektu, konzultáciu a koordináciu reklamácií projektu, návrhy riešení a spoluprácu s obchodným oddelením a oddelením nákupu. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa s poľnohospodárskym alebo technickým zameraním a ovládanie anglického jazyka na vysokej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  Pracovník na starostlivosť o trávnaté plochy (Kovarce, okres Topoľčany)

Spoločnosť OASIS, s.r.o. hľadá pracovníka, ktorého náplňou práce by bola starostlivosť o trávnaté plochy – kosenie, polievanie, hnojenie, postrek a o strojové vybavenie. Zamestnávateľ ponúka stabilnú prácu, možnosť profesionálneho a platového rastu, príjemné prostredie a zamestnanecké zľavy. Požaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie, samostatnosť pri riešení úloh, zodpovednosť, odolnosť voči stresu a vzťah k manuálnej práci. Vodičský preukaz je podmienka prijatia. Pre viac informácií klik sem.  Vodič – traktorista (Tvrdošovce, okres Nové Zámky)

Ako traktorista budete opravovať, udržiavať a obsluhovať motorové vozidlá a poľnohospodárske stroje, viesť nákladné motorové vozidlo. Od uchádzača sa vyžaduje ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie, prax aspoň jeden rok a vodičské oprávnenie skupiny C+E a T. Kvalifikačná karta vodiča je výhodou. Pre viac informácií klik sem.  Pracovník na hospodárskom dvore (Považská Bystrica)

Vašou úlohou bude starostlivosť o hospodárske zvieratá, manuálne práce rôzneho druhu v areáli farmy, práce s mechanizmami. Záujemca môže byť z ktorejkoľvek časti Slovenska, bezplatné ubytovanie je zabezpečené. Ide o prácu na dlhšie turnusy. Od uchádzača sa požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a vodičské oprávnenie sk. B a T. Pre viac informácií klik sem.  Veterinárny lekár (Banská Bystrica)

Hlavnou náplňou práce bude poskytovanie zdravotnej starostlivosti zvieratám. Zamestnávateľ poskytuje ubytovanie. Od uchádzača sa vyžaduje ukončené minimálne vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa, trojročná prax a ovládanie balíka MS Office na základnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  Záhradník a pestovateľ kvetov, florista (Prešov)

Ide o prácu s rastlinným materiálom, ošetrovanie, sadenie a krajinárske úpravy. Pracovné miesto je vhodné aj pre uchádzačov, ktorí nie sú vyučení v odbore, ale majú záujem sa rekvalifikovať a zamestnať sa na pozícii záhradník. Zamestnávateľ požaduje ukončené nižšie stredné odborné vzdelanie bez požiadavky na odbornú prax. Pre viac informácií klik sem.  Manažér rastlinnej a živočíšnej výroby (Plešivec, okres Rožňava)

Ako manažér budete riadiť rastlinnú a živočíšnu výrobu na družstve. Vyžadované je ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie v študijnom odbore poľnohospodár a prax aspoň 5 rokov. Znalosť maďarského jazyka je výhodou. Pre viac informácií klik sem.  Pomocný pracovník v skleníku (Den Haag/Venray)

Vašou úlohou budú práce v skleníku – štiepenie, triedenie a finálna príprava korenín (majoránka, mäta a iné) na expedíciu. Čaká vás práca v príjemnej atmosfére, zamestnávateľ zabezpečí holandské zdravotné poistenie, ubytovanie a odvoz do a z práce, prítomnosť pracovného koordinátora na mieste ubytovania a týždennú mzdu na účet. Zamestnávateľ vyžaduje ovládanie anglického, nemeckého alebo poľského jazyka na elementárnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Pripravila: Monika Jantová   Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Hľadám prácu
23. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest s hrubom mzdou minimálne 1000 eur za mesiac.
15. 3. 2017
Hľadáte si prácu vo finančnom sektore?
8. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša ponuku voľných pracovných miest z viacerých európskych krajín.
1. 3. 2017
Pozrite sa na aktuálne pracovné ponuky pre absolventov stredných a vysokých škôl na Slovensku.
22. 2. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest pre ekonómov, účtovníkov a mzdárov.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk