Dnes je 16. 1. 2017
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Hľadáte si prácu v obchode? Toto sú aktuálne pracovné ponuky

Chcete pracovať ako obchodný manažér, zástupca alebo predavač? Pozrite sa na aktuálne pracovné pozície v obchode.

Store manager (Bratislava – Nové Mesto)

Hlavnou náplňou práce bude riadiť a hodnotiť podriadených zamestnancov, zabezpečiť dohľad nad chodom prevádzky, viesť, koučovať a motivovať tím predajcov a pracovnej obsluhy, komunikovať s kľúčovými zákazníkmi, plánovať a realizovať opatrenia, ktoré sú potrebné na dosiahnutie stanovených cieľov. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie a ovládanie anglického a nemeckého jazyka na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  

Predavač – pokladník (Bratislava – Ružinov)

Vašou úlohou bude predaj drogériového tovaru, kozmetiky, domácich potrieb a farieb. Zamestnávateľ ponúka prácu v stabilnej obchodnej spoločnosti, obratový bonus a kariérny rast. Požaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie a ovládanie práce s internetom na základnej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  

Predajná asistentka (Nitra)

Zamestnávateľ MYBON s.r.o. hľadá predajné asistentky na trvalý pracovný pomer na promo akcie. Preprava je zabezpečená a hradná spoločnosťou. Zamestnávateľ ponúka možnosť získať odmeny na konci dňa, moderné pracovisko, stravné lístky a priateľský pracovný tím. Od uchádzačov požaduje komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, ambicióznosť, spoľahlivosť, dochvíľnosť, zodpovednosť. Pre viac informácií klik sem.  

Obchodný manažér (Komárno)

Ide o predaj tovaru veľkoobchodným a maloobchodným klientom a vyhľadávanie nových obchodných príležitostí. Vyžaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie bez požiadavky na odbornú prax, ovládanie MS Word, Excel na pokročilej a MS Outlook na základnej úrovni. Znalosť nemeckého, ruského alebo maďarského jazyka je výhodou. Pre viac informácií klik sem.  

Predavač elektrospotrebičov (Trnava)

Hlavnou náplňou práce bude predaj elektrospotrebičov na predajni PLANEO ELEKTRO v Trnave (OC MAX), práca s pokladňou, manipulácia s tovarom a udržiavanie poriadku na predajni. Zamestnávateľ ponúka zázemie úspešnej spoločnosti, prácu s modernou technikou, možnosť pracovného postupu, nadštandardný príspevok na stravné a zamestnanecké zľavy na tovar po skúšobnej dobe. Od uchádzača sa požaduje ovládanie MS Windows a internetu na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.  

Predavač – obsluha rýchleho občerstvenia (Stankovany, okres Ružomberok)

Vašou úlohou bude príprava kávy a iných teplých nápojov, príprava hot dogov, predaj balených nápojov, nanukov, sladkostí a blokovanie. Prevádzka je typu „to go“, to znamená, že zákazníci sú obsluhovaní z okienka prevádzky priamo do auta. Vyžaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie a zdravotný preukaz na prácu s potravinami. Pre viac informácií klik sem.  

Predajca strešných krytín (Stará Ľubovňa)

Ide o predaj, rozpočty a poradenstvo v oblasti ponúkaného sortimentu strešných krytín. Pre prácu je nutná znalosť Open Office, internetu a účtovného programu MRP na pokročilej úrovni. Zamestnávateľ požaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a vodičský preukaz sk. B. Pre viac informácií klik sem.  

Predavač v záhradnom centre (Spišská Nová Ves)

Ako predavač v záhradnom centre budete predávať exteriérové rastliny a doplnkový tovar, obsluhovať zákazníkov, pracovať s registračnou pokladnicou, starať sa o predajné priestory a poskytovať poradenstvo ohľadom starostlivosti o vonkajšie rastliny. Zamestnávateľ poskytuje odmeny pri dosahovaní výsledkov a dlhodobú prácu v stabilnej spoločnosti. Vyžaduje sa ukončené minimálne stredné odborné vzdelanie. Pre viac informácií klik sem.  

Pracovníčka e-shopu (Smižany, okres Spišská Nová Ves)

Náplňou práce bude príprava podkladov pre objednávanie produktov, aktualizácia, kontrolovanie a potvrdzovanie objednávok. Čaká vás práca v internom IT systéme, pripravovanie konceptu produktu, skúmanie silných a slabých stránok produktov, upozorňovanie na kritické miesta a nefunkčnosti v procesoch, nahadzovanie nových a úprava aktuálnych produktov na e-shope, návrh a implementácia inovácií do procesov a podieľanie sa na realizácii marketingových stratégií a podpory predaja. Zamestnávateľ ponúka motivujúce finančné ohodnotenie. Pre viac informácií klik sem.  

Obchodný manažér (Trenčín)

Ide o komunikáciu so zákazníkmi, ako sú výrobné a spracujúce závody, výrobcovia strojov, dodávatelia technológií. Obchodný manažér bude mať zodpovednosť za predaj portfólia produktov v automatizácii, projekty a key account zákazníkov. Zamestnávateľ ponúka vysoko motivačné ohodnotenie, existujúci základ zákazníkov v Českej republike, možnosť rôznych firemných nástrojov a benefitov – notebook, telefón, automobil. Od uchádzača sa vyžaduje ukončené minimálne úplne stredné odborné vzdelanie a prax aspoň jeden rok. Pre viac informácií klik sem.

Pripravila: Monika Jantová   Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Hľadám prácu
11. 1. 2017
Vinohradník, traktorista či manažér živočíšnej výroby. Tieto aj ďalšie ponuky z pracovnej oblasti poľnohospodárstvo, vám prináša portál ISTP.sk.
5. 1. 2017
Zaujímate sa o prácu obchodného zástupcu, asistenta predaja alebo marketingového pracovníka?
29. 12. 2016
Hľadáte si prácu, v ktorej zarobíte minimálne tisícku v hrubom mesačne? Pozrite si aktuálnu ponuku z rôznych pracovných oblastí.
21. 12. 2016
Hľadáte si prácu za hranicami Slovenska a ste manuálne zruční? Portál ISTP.sk pre vás pripravil aktuálnu ponuku práce.
14. 12. 2016
Ak si zháňate zamestnanie, ktoré je vhodné aj pre absolventa, portál ISTP.sk vám prináša ponuku práce presne pre vás.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk