X
Dnes je 29. 3. 2017
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Chceli by ste pracovať v oblasti kultúry, umenia a TV? Tu sú aktuálne ponuky

Ste tvorivý typ, máte radi kultúru a umenie a chceli by ste sa uplatniť v tejto oblasti? Portál ISTP.sk vám prináša aktuálne ponuky z celého Slovenska.

Fotograf (Svit, okres Poprad)

Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa a mladistvého. Zamestnávateľ vyžaduje zodpovednosť, príjemné vystupovanie a znalosť základov fototechniky. Zamestnávateľ ponúka odvoz aj dovoz na miesto výkonu práce. Pre viac info klik sem.


Samostatný kultúrny manažér (Nitra)

Pracovné miesto je vhodné aj pre zdravotne postihnutého. Vašou náplňou práce bude internetové vyhľadávanie kontaktov na školy, zodpovedné vedenie pracovnej agendy, telefonické a e-mailové prezentovanie programov, udržiavanie kontaktov s vedením škôl a uzatváranie dohôd. Pre viac info klik sem.Komparzista (Bratislava)  

Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax, ponúka sezónnu prácu a vyžaduje stredné odborné vzdelanie. Ako komparzista budete pracovať pre televíznu zábavnú reláciu v interiérových priestoroch. Pre viac info klik sem.Tanečník a choreograf (Liptovský Mikuláš)

Vašou náplňou práce bude vedenie tanečných kurzov kubánskych tancov. Zamestnávateľ vyžaduje znalosť kubánskej kultúry, kubánskych piesní a úplne stredné odborné vzdelanie. Zamestnávateľ ponúka ubytovanie a pracovný pomer na neurčitý čas. Pre viac info klik sem.
Javiskový technik, zvukár, osvetlovač, elektrikár (Bratislava)

Ako javiskový technik budete mať na starosti ozvučovanie a osvetľovanie divadelných predstavení, prípravu zvukových a svetelných scenárov, údržbu strojov a zariadení ozvučovacej divadelnej techniky. Zamestnávateľ vyžaduje stredné odborné vzdelanie a odbornú prax aspoň 3 roky. Pre viac info klik sem.Tanečný pedagóg (Sabinov)

Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa. Vašou náplňou práce bude vedenie krúžku ľudového tanca. Zamestnávateľ ponúka prácu na jednozmenný pracovný režim a vyžaduje úplne stredné odborné vzdelanie. Pre viac info klik sem.Manažér festivalu (Bratislava)

Ako manažér festivalu budete mať na starosti zháňanie sponzorov, PR, uzatváranie zmlúv, udržiavanie FB a web stránky, úpravu fotiek, komunikáciu s médiami, písanie aktualít do novín, tvorba programu festivalu, hľadanie partnerov, inzercie-bartre, tvorbu letákov, plagátov a komunikáciu s verejnou správou. Zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax. Pre viac info klik sem.


Moderátor (Trebišov)

Pracovné miesto je vhodné aj pre absolventa, zamestnávateľ nevyžaduje odbornú prax. Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas s pružným pracovným časom a vyžaduje stredné odborné vzdelanie. Pre viac info klik sem.Pripravila: Jana Masárová, Trexima Bratislava, spol. s r. o. Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Hľadám prácu
29. 3. 2017
Hľadáte uplatnenie v obchode? Pozrite si ponuku práce pre predavačov, obchodných zástupcov a expedientov.
23. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest s hrubou mzdou minimálne 1000 eur za mesiac.
15. 3. 2017
Hľadáte si prácu vo finančnom sektore?
8. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša ponuku voľných pracovných miest z viacerých európskych krajín.
1. 3. 2017
Pozrite sa na aktuálne pracovné ponuky pre absolventov stredných a vysokých škôl na Slovensku.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk