Dnes je 26. 3. 2017 Svetový deň epilepsie
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Končíte školu? Toto sú top pozície pre absolventov

Maturujete alebo sa pripravujete na obhajobu diplomovej práce? Chcete vedieť, aké pozície ponúka súčasný trh práce absolventom? Portál ISTP.sk vám prináša prehľad aktuálnych voľných pracovných miest, ktoré sú vhodné pre študentov končiacich strednú alebo vysokú školu.
Analytik úseku štatistík a prognózovania (Bratislava – Dúbravka)

Hlavnou náplňou práce bude vypracovávanie analytických dokumentov v rámci projektov v oblasti štatistických zisťovaní, prognóz potrieb trhu práce a výskumu sociálno-ekonomických javov súvisiacich s trhom práce. Zamestnávateľ požaduje vysokoškolské vzdelanie druhého, resp. tretieho stupňa, v študijných programoch so zameraním na viacrozmerné štatistické metódy, analýzu časových radov, štatistickú indukciu a regresiu, ekonomické analýzy a tvorbu pravdepodobnostno-štatistických a prognostických modelov. Uchádzač by mal ovládať expertnú prácu s MS Word, Excel a anglický jazyk slovom aj písmom. Pre viac informácií klik sem.Technický pracovník – projektant (Trnava)

Vašou úlohou bude spracovanie projektov osvetlenia, výber svietidiel, tvorba technickej dokumentácie, komunikácia so zákazníkom, obhliadky realizovaných priestorov, koordinovanie montážnych skupín a iných súvisiacich profesií. Medzi ponúkané výhody patrí flexibilná pracovná doba, fixný plat plus odmeny, notebook a mobilný telefón. Vyžaduje sa ovládanie MS Word, Excel a anglického jazyka na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Programátor/analytik (C#, ASP.Net) (Bratislava – Staré Mesto)

Ide o programovanie nových bankových aplikácií šitých na mieru pre klientov spoločnosti, sekundárne udržiavanie existujúcich webových aplikácií vrátane podporných programov a systémových komponentov. Zamestnávateľ ponúka príjemné pracovné prostredie, ľudský prístup a dobrý kolektív, vynikajúci adaptačný proces, interné zaškolenie a ďalšie externé školenia, plne hradené jazykové konverzačné kurzy, dlhodobo perspektívnu a rôznorodú prácu s možnosťou ďalšieho kariérneho postupu a dovolenku nad rámec zákona. Pre viac informácií klik sem.Technológ, metrológ, laborant (Bratislava – Ružinov)

Náplňou práce bude kontrola technickej disciplíny v rámci celej spoločnosti, vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola produktov, evidencia meradiel, ich overovanie a kalibrácia. Ide o jednozmenný pracovný režim. Na výkon povolania je potrebné ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie. Uchádzač by mal ovládať anglický a nemecký jazyk na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Inžinier kvality (skúšobné laboratórium) (Vrbové, okres Piešťany)

Ako inžinier kvality budete vykonávať kvalifikačné skúšky výrobkov, nových materiálov, spolupracovať a riadiť projekty kontinuálneho zlepšovania kvality produkcie. Zamestnávateľ ponúka príjemnú pracovnú atmosféru v tíme, prácu v medzinárodnom prostredí, zaujímavé možnosti kariérneho rastu, pružný pracovný čas, 13-ty plat, možnosť príspevku na jazykový kurz podľa vlastného výberu a zaujímavý sociálny program. Požadované je ukončené vysokoškolské vzdelanie druhého alebo tretieho stupňa v skupine odborov fyzikálno-matematické vedy alebo elektrotechnika. Pre viac informácií klik sem.Inštalatér dátových rozvodov (Banská Bystrica)

Vašou úlohou bude budovanie káblových rozvodov v objektoch – optické a metalické siete. Vyžaduje sa ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a vodičský preukaz sk. B. Na výkon je potrebné ovládať balík MS Office na základnej úrovni. Zamestnávateľ poskytne internet a mobilný telefón na osobné použitie. Pre viac informácií klik sem.Učiteľ anglického jazyka (Banská Bystrica)

Ide o prácu s deťmi, výučbu cudzieho jazyka a zároveň vedenie iných krúžkov pre deti. Výhodou je práca v mladom kolektíve, nová metodika výučby cudzích jazykov, školiaci a adaptačný proces výučby. Požaduje sa ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie a znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni. Z počítačových znalostí je potrebné ovládať balík MS Office na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.Logistik (Dolný Kubín)

Hlavnou náplňou práce bude zodpovednosť za správne a presné prebratie, uskladnenie a vyskladnenie materiálu, resp. výrobkov podľa materiálových/vyskladňovacích listov, správne množstvá prijatých a vydaných materiálov do a zo skladu, balenie výrobkov v informačnom systéme SAP podľa predlohy, komunikácia s colnicou, denná komunikácia s prepravcami, vystavovanie dokumentov, fakturovanie a zaúčtovanie faktúr v systéme SAP, archivácia vyskladňovacích listov a zabezpečenie správnej identifikácie materiálov. Zamestnávateľ vyžaduje ukončené minimálne úplné stredné odborné vzdelanie (technický smer výhodou), aktívnu znalosť anglického jazyka, vodičské oprávnenie sk. B, ovládanie balíka MS Office a programu Lotus Notes na pokročilej úrovni. Pre viac informácií klik sem.IT konzultant (Kežmarok)

Vašou úlohou bude komunikácia so zákazníkmi, nahadzovanie produktov a príjem tovaru. Na pozíciu IT konzultanta je potrebné minimálne stredné odborné vzdelanie s technickým zameraním. Z počítačových znalostí sa požaduje ovládanie balíka MS Office na pokročilej úrovni. Uchádzač o zamestnanie by mal byť zodpovedný a spoľahlivý. Pre viac informácií klik sem.Fyzioterapeut bez špecializácie (Banská Bystrica)

Ako fyzioterapeut sa budete starať o zlepšenie zdravotného stavu a podporu mobility pacientov na lôžkovom oddelení. Zamestnávateľ vyžaduje minimálne ukončené úplné stredné odborné vzdelanie a ovládanie balíka MS Office na základnej úrovni. Samozrejmosťou by mal byť pozitívny vzťah k postihnutým ľuďom, zachovávanie mlčanlivosti, empatia a manuálna zručnosť. Pre viac informácií klik sem.Pripravila: Monika Jantová, Trexima Bratislava, spol. s r. o. Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Hľadám prácu
23. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest s hrubom mzdou minimálne 1000 eur za mesiac.
15. 3. 2017
Hľadáte si prácu vo finančnom sektore?
8. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša ponuku voľných pracovných miest z viacerých európskych krajín.
1. 3. 2017
Pozrite sa na aktuálne pracovné ponuky pre absolventov stredných a vysokých škôl na Slovensku.
22. 2. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest pre ekonómov, účtovníkov a mzdárov.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk