X
Dnes je 28. 3. 2017 Deň učiteľov
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Máte biznis v krvi? Prehľad najlepšie platených pozícií pre obchodníkov

ISTP.sk pre vás pripravilo prehľad najlepšie platených pracovných pozícií v obchode.

Vzťahový manažér

Práca obnáša aktívnu účasť na vstupnom zaškolení, samoštúdium dodaných materiálov, prácu s firemným softwarom, konštruktívnu realizáciu prezentácií, efektívnu komunikáciu a triedenie informácií, vedenie pracovnej skupiny, personálnu prácu, plánovanie a selfmanažment, osobnostný a kariérny rast. Práca nevyžaduje predchádzajúcu prax. Viac info tu.


Obchodný reprezentant

Práca v medicínskom prostredí, vyžadujúca schopnosť komunikácie s lekárskym personálom, znalosti a orientáciu v odbore. Bez čoho sa na tejto pozícii nezaobídete: ideálne vysokoškolské vzdelanie z oblasti zdravotníctva (nie je podmienkou), znalosť AJ - komunikatívna úroveň C1 a C2, vodičský preukaz skupiny B a ochota cestovať za zákazníkmi v rámci celého Slovenska. Na prácu sa vyžaduje prax aspoň 1 rok. Viac info tu.


Manažér obchodu a služieb

Náplňou práce manažéra obchodu a služieb je aktívne získavanie nových zákazníkov, starostlivosť o existujúcich klientov, osobné stretnutia so zákazníkmi, budovanie vzťahov, starostlivosť o klienta a podpora marketingového oddelenia. Vyžaduje sa predchádzajúca prax aspoň 6 mesiacov, anglický jazyk, MS Word, Excel, Outlook a PowerPoint na pokročilej úrovni. Viac info tu.


Regionálny obchodný manažér

Vašou pracovnou náplňou bude predaj používaných lodných kontajnerov pre skladovanie a iný účel užívania, telemarketing, mailing, komunikácia na internete, priamy predaj na predajnom mieste, osobné stretnutia s klientmi, oslovovanie podnikateľov, majiteľov komerčných realít vo svojom regióne, alebo pracovnom odbore s ponukou možného využitia používaných lodných kontajnerov v praxi. Viac info tu.


Manažér obchodnej skupiny

Ide o starostlivosť a získavanie klientov, budovanie a vedenie obchodného tímu, zodpovednosť za plnenie výsledkov. Zamestnávateľ ponúka perspektívne zamestnanie, nadštandardný finančný príjem, zamestnanecké benefity, príležitosť na sebarealizáciu, intenzívne zaškolenie. Vyžaduje vodičský preukaz skupiny B, samostatnosť, tímovú prácu, komunikáciu, organizovanie a plánovanie práce, cieľavedomosť, empatiu a spoľahlivosť. Viac info tu.


Špecialista pre podnikateľské produkty

V záujme budovania novej obchodnej značky "Biznis úvery" v rámci spoločnosti PROFI CREDIT Slovakia, s.r.o., ktorá vlastní licenciu od Národnej banky Slovenska, hľadá spoločnosť nové kolegyne/kolegov, ktorých náplňou práce bude poradenstvo v oblasti poskytovania pôžičiek, obchodné rokovania s klientmi, vypracovanie a kompletizácia žiadosti o poskytnutie pôžičky a starostlivosť o klientov. Viac info tu.


Obchodný zástupca, asistent

Ako obchodný zástupca, asistent budete vykonávať prácu v kancelárii. Miesto je vhodné aj pre absolventa s úplným stredným odborným vzdelaním. Viac info tu.


Obchodník

Vašou prácou bude predaj zabezpečenia domácnosti koncovým spotrebiteľom. Spoločnosť požaduje prijemné vystupovanie, komunikatívnosť, chuť učiť sa. Pozícia je vhodná pre absolventov so stredným odborným vzdelaním. Viac info tu.


Obchodný zástupca

Ako obchodný zástupca budete mať na starosti zapisovanie odberných miest, energetické poradenstvo, optimalizáciu cien komodít, starostlivosť o klientov. Ponúkané výhody: stabilný nadštandardný príjem, finančne bonusy, reálne rýchly kariérny rast, bezplatné školenia a firemné akcie. Na prácu sa nevyžaduje predchádzajúca prax. Viac info tu.


Pripravil: Viktor Mráz, Trexima Bratislava, spol. s r.o.   Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Hľadám prácu
23. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest s hrubom mzdou minimálne 1000 eur za mesiac.
15. 3. 2017
Hľadáte si prácu vo finančnom sektore?
8. 3. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša ponuku voľných pracovných miest z viacerých európskych krajín.
1. 3. 2017
Pozrite sa na aktuálne pracovné ponuky pre absolventov stredných a vysokých škôl na Slovensku.
22. 2. 2017
Portál ISTP.sk vám prináša zoznam voľných pracovných miest pre ekonómov, účtovníkov a mzdárov.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk