Dnes je 16. 1. 2017
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Chceli by ste pracovať v oblasti obchodu, marketingu a reklamy? Toto sú aktuálne ponuky

Hľadáte prácu v oblasti obchodu, marketingu a reklamy? Pripravili sme pre vás výber desiatich aktuálnych pracovných ponúk z tejto oblasti.

Predajca digitálnej techniky (Liptovský Mikuláš)

Pracovné miesto Predajcu digitálnej techniky je vhodné aj pre absolventa, s postačujúcim stredným odborným vzdelaním, pri čom jeho úlohou je aktívny predaj produktov a služieb, výdaj prípadne príjem objednávok z web stránky + aktualizovanie tovaru na web stránke, samostatné vedenie evidencie a objednávok a i. Pre viac info klik sem.Promotérka (Nitra)

Zamestnávateľ ponúka pracovný pomer na neurčitý čas, nevyžaduje žiadnu prax a vyžaduje anglický jazyk na elementárnej úrovni. Pre viac info klik sem.Manažér nákupu (Sereď)

Zabezpečovanie nákupu tovaru a materiálu do výroby zo zahraničia, riadenie marketingového oddelenia - to sú úlohy manažéra nákupu. Pracovný pomer je na určitú dobu, konkrétne na 24 mesiacov a pre prácu je vyžadovaný anglický ale aj kórejský jazyk. Pre viac info klik sem.Grafik (Považská Bystrica)

Zamestnávateľ hľadá kreatívca, ktorý ovláda prácu v grafických programoch, je nadšený pre svoju prácu, dokáže pracovať samostatne a kreatívne. Ponúka priestor na sebarealizáciu, motivujúce ohodnotenie a prácu v mladom kolektíve. Medzi vyžadované osobnostné predpoklady patria pozornosť, predstavivosť, iniciatívnosť a i. Pre viac info klik sem.Profesionálny obchodník (Bratislava)

Ako profesionálny obchodník budete pracovať v tíme, predávať produkty, pripravovať a uzatvárať zmluvy s koncovým zákazníkom. Ako výhody zamestnávateľ poskytuje kariérny rast, zaškolenie, mobilný telefón a i. Pre viac info klik sem.Manažér predaja (Nové Zámky)

Práca na pracovný pomer na neurčitý čas, s nevyhnutnosťou vysokej úrovne anglického jazyka a praxou aspoň 2 roky, pričom jej náplňou je komunikácia so zákazníkmi, distribútormi a predaj výrobkov. Pre viac info klik sem.Obchodný zástupca (Východné Slovensko)

Obchodný zástupca sa stará o rozvoj zverených zákazníkov a územia, plní plán predaja a vyhľadáva nové predajné príležitosti. Zamestnávateľ vyžaduje vodičský preukaz skupiny B, komunikatívnosť, prezentovanie a schopnosť vyjadrovať sa. Práca je na pomer na určitú dobu. Pre viac info klik sem.Operátor Call centra (Bratislava)

Telefonické prezentovanie služieb, komunikácia s klientmi e-mailovo, telefonicky a ďalšie plnenie úloh zadaných manažérom sú náplňou práce Operátora Call centra. Zamestnávateľ podporuje profesionálny a osobný rozvoj, ponúka nadštandardné finančné ohodnotenie a prispieva na kurzy a školenia. Pre vykonávanie danej pozície vyžaduje anglický jazyk na elementárnej úrovni a balíček MS Office. Pre viac info klik sem.Marketingový manažér (Spišská Nová Ves)

Vašou náplňou práce bude komunikácia s obchodnými partnermi, zostavenie a aplikácia marketingovej stratégie zameranej na vlastné produkty organizácie, organizovanie podujatí (eventov) pre potreby organizácie a pre ich partnerov. Zamestnávateľ vyžaduje tvorivosť, organizovanosť a komunikatívnosť a ponúka rôzne benefity, ako je mobilný telefón, služobné auto, laptop. Pre viac info klik sem.Pracovník zákazníckeho servisu (Bratislava)

Pracovná pozícia je určená pre komunikačne talentovaných jedincov s nemeckým jazykom. Zamestnávateľ ako výhodu poskytuje športovú kartu Multisport, stravné lístky, rôzne zľavy, kávu, čaj po celý deň zdarma a i. Nevyžaduje žiadnu prax a ponúka pružný pracovný čas. Pre viac info klik sem.Vypracovala: Jana Masárová - TREXIMA Bratislava, spol. s r. o.
Foto: Shutterstock

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Hľadám prácu
11. 1. 2017
Vinohradník, traktorista či manažér živočíšnej výroby. Tieto aj ďalšie ponuky z pracovnej oblasti poľnohospodárstvo, vám prináša portál ISTP.sk.
5. 1. 2017
Zaujímate sa o prácu obchodného zástupcu, asistenta predaja alebo marketingového pracovníka?
29. 12. 2016
Hľadáte si prácu, v ktorej zarobíte minimálne tisícku v hrubom mesačne? Pozrite si aktuálnu ponuku z rôznych pracovných oblastí.
21. 12. 2016
Hľadáte si prácu za hranicami Slovenska a ste manuálne zruční? Portál ISTP.sk pre vás pripravil aktuálnu ponuku práce.
14. 12. 2016
Ak si zháňate zamestnanie, ktoré je vhodné aj pre absolventa, portál ISTP.sk vám prináša ponuku práce presne pre vás.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk