Dnes je 26. 3. 2017 Svetový deň epilepsie
európsky sociálny fond zamestnanosť a sociálna inklúzia Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny

Počet zamestnancov NESS KDC presiahol 400

Bratislava 9. marca (TASR-OTS) - Najväčší zamestnávateľ v oblasti softvérového inžinierstva v Košiciach presiahol ďalšiu okrúhlu métu. Špičkové vývojové centrum svetovej triedy a vlajková loď korporácie NESS SES zamestnáva k dnešnému dňu 406 zamestnancov. Kvalita služieb NESS KDC potvrdená stálym záujmom o spoluprácu zo strany existujúcich i nových klientov dáva prísľub ďalšieho rastu aj v roku 2016, v ktorom chce firma svoje rady do leta rozšíriť o ďalších 100 programátorov.

Marek Uhrín, General Manager - NESS KDC: „2015 bol pre nás opäť rokom, v ktorom sme prekročili okrúhle méty a máme všetky predpoklady na to, aby sme tento trend udržali aj v roku 2016. NESS KDC je dlhodobo v kurze a kvalitná systematická práca s dôrazom na spokojnosť klientov sa neustále pretavuje do rapídneho rastu biznisu. Aktuálne máme opäť otvorených vyše 80 pracovných pozícií vrátane part-time pozícií pre študentov a pozývame všetkých záujemcov, prísť si skúsiť NESS-ácku atmosféru a prácu na špičkových softvérových produktoch z celého sveta.“

Zuzana Želinská, AVP Finance & Operations - NESS KDC: „Sme hrdí na to, čo sme dosiahli a touto cestou by som sa chcela opäť poďakovať všetkým našim zamestnancom za skvele odvedenú prácu. Dovoľujem si zdôrazniť, že rast spoločnosti je postavený na mimoriadne stabilných základoch, kvalitnej odbornej práci našich ľudí a skvelých vzťahoch s klientmi. Dôkazom toho je aj fakt, že všetky nami ohlasované ciele sa nám darí dlhodobo napĺňať.“

NESS KDC aktuálne spolupracuje s 10 zahraničnými renomovanými klientmi na významných projektoch globálnych rozmerov. Zamestnanci NESS KDC môžu okrem zaujímavej práce, kontinuálneho vzdelávania, či možnosti cestovania využívať aj široké portfólio zamestnaneckých benefitov. Spoločnosti sa darí úspešne a rýchlo rásť i napriek nedostatku kvalifikovanej pracovnej sily a v silnom konkurenčnom prostredí, čo potvrdzuje, že NESS KDC patrí k najvýznamnejším a najkvalitnejším zamestnávateľom nielen v rámci Košíc, ale aj celého Slovenska.

Zdroj: TASR   Foto: Shutterstock

"Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie správ a fotografií zo zdrojov TASR je bez predchádzajúceho písomného súhlasu TASR porušením autorského zákona."

Hodnotenie článku
Nepáči sa to: 0
Spravodajstvo
24. 3. 2017
Premiérovi sa páči, že spoločnosť Chemosvit, a.s. sa snaží nájsť do zamestnania ľudí, ktorí sú nezamestnaní
24. 3. 2017
Portál ISTP.sk v spolupráci so Združením pre kariérové poradenstvo a rozvoj kariéry pozývajú odbornú verejnosť na sériu regionálnych klubov zameraných na možnosti využitia IKT nástrojov v poradenskej praxi.
23. 3. 2017
Vyplýva to z vládnej novely zákona o pobyte cudzincov, ktorú dnes 94 hlasmi schválili poslanci NR SR.
23. 3. 2017
Informovala o tom Lucia Belanová, špecialistka firemných vzťahov a komunikácie.
23. 3. 2017
V diskusnej relácii na TABLET.TV to povedal Martin Kahanec zo Stredoeurópskeho inštitútu pre výskum práce a Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Európsky životopis

Europass je akceptovaným formátom v rámci celej Európskej únie. Vytvorte si ho prostredníctvom pripraveného formulára a zvýšte svoje šance sa zamestnať.

Poradenstvo

Chcete vedieť, ako napísať životopis, či motivačný list? Ako sa obliecť, či správať na prijímacom pohovore? Prečítajte si poradenské články z pracovnej oblasti.

Spýtajte sa nás

Potrebujete vyriešiť otázku z oblasti trhu práce alebo vzdelávania? Máte problém s ISTP? Napíšte nám a my Vám pomôžeme.

Prebieha vyhľadávanie, prosím, čakajte...
NP VII-2 Podpora sprostredkovania zamestnania a odborných poradenských služieb poskytovaných úradmi práce, sociálnych vecí a rodiny. Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu v rámci Operačného programu Zamestnanosť a sociálna inklúzia. PRIESTOR NA VAŠU PRÍLEŽITOSŤ: www.upsvar.sk / www.employment.gov.sk / www.esf.gov.sk